knihovna
HRAD - Spolek aktivních rodin Hodice
Rodinné centrum Kostka
Dnes je neděle 13.6.2021
Svátek slaví Antonín, zítra Roland

<< Předchozí články

HRADNÍ SLAVNOST

     21. ledna 2012 jsme při příležitosti otevření Rodinného centra Kostka, uspořádali velkou hradní slavnost. Děti v kostýmech princů a princezen, rytířů a dvorních dam dobývaly pevnost, vysvobozovaly zakletou princeznu, nebo zásobovaly hradní kuchyň. Potěšit se mohly vlastnoručně vyrobenou maskou, ale i drobnou malůvkou na obličeji. Nesměla chybět ani veselá hudba, která vyzývala k tanci. Bohatý program vyvrcholil rozkrojením královského dortu.

VÁNOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

     26. listopadu 2011 se při příležitosti rozsvěcení vánočního stromku v Hodicích, uskutečnila první Vánoční prodejní výstavaČlenky občanského sdružení HRAD vlastnoručně vytvořily vánoční dekorace, adventní věnce, vonné svíčky a mnoho dalšího. Všechny tyto výrobky byly nabídnuty k zakoupení s tím, že veškerý výtěžek z akce bude věnován na dovybavení rodinného centra Kostka.V následujících letech počítáme se zapojením hodických dětí do ,,výrobního procesu" těchto dekorací, takže si budete moci zakoupit i výsledky jejich práce.


  

BAZAR

     5. listopadu 2011 se uskutečnil 1. novodobý bazar v Hodicích. Úspěšně jsme navázali na tradici bazarů, které se v naší obci konaly před několika lety. Lidé z Hodic a okolí nám nosili funkční, ale pro ně již nepotřebné věci a my jsme se je snažili výhodně prodat. Za zprostředkování prodeje jsme si účtovali symbolickou částku, kterou jsme celou věnovali na dovybavení rodinného centra Kostka, které bude otevřeno na začátku roku 2012.

   

ČERTOVKIÁDA 2011

     NAŠÍ PRVNÍ VELKOU AKCÍ BYLA ČERTOVKIÁDA -čertovské odpoledne pro malé i velké - akce se konala 21. 8. 2011na fotbalovém hřišti v Hodicích. Hořící pochodní přímo z pekla zažehl olympijsko-čertovský oheň hrozivý čert. Na připravených sportovištích zápolili malí i velcí  s hodem na cíl, střelbou z luku, skokem do dálky a snažili se uprchnout peklu při překážkovém běhu a sprintu. Akce byla velmi úspěšná, a proto doufáme, že jsme založili příjemnou tradici do dalších let. 

HAWAII PÁRTY

     Rozloučení se s předškoláky a přivítání prázdnin. Akce určená pro děti z MŠ Hodice a jejich rodiče se konala 29. 6. 2011 na zahradě mateřské školy. Všichni si užili velkou letní párty se zábavnými hrami, dozvěděli se něco nového v kvízu o Hawaii, naučili se Hula tanec a skvěle se bavili při lovu na bonbony.
 

DĚTSKÝ DEN 2011

     Dětský den byl uspořádán 12. června 2011 ve spolupráci s TJ Hodice. Tohoto ročníku se účastnilo 63 dětí. 

VELIKONOČNÍ POKLAD

     Akce pořádaná pro děti z MŠ v Hodicích a jejich rodiče. Hledání velikonočního pokladu se uskutečnilo 20. dubna 2011 na zahradě Mateřské školy v Hodicích. Děti se účastnily nejen zábavného a dobrodružného hledání pokladu, ale čekala na ně i spousta soutěží s velikonoční a ekonomickou tematikou. 

<< Předchozí články

Herna

Od října 2015 je Herna pro rodiče s kojenci a batolaty znovu v provozu!

KAŽDÝ ČTVRTEK - 9:00 - 11:30

Rodinné centrum Kostka, 1. podlaží KD.

Kostkování

SPECIÁLNÍ AKCE JEDNOU ZA MĚSÍC!

O všem Vás budeme informovat formou plakátů a našich webových stránek! 

FOTOGALERIE
vstupte
edited by n.e.s.p.i.